REINHARD BONNKE
Škola ohně - efektivní získávání ztracených a evangelizace


KURZ ŠKOLY OHNĚ REINHARDA BONNKEHO V KNIŽNÍ PODOBĚ
20 lekcí, které vás vyzbrojí pro efektivní získávání ztracených a evangelizaci

Bůh je stravující oheň a Bůh je láska. Boží dotek nás rozehřívá a rozdmýchává, dokáže podpálit i mokré dřevo. Kdybychom nebyli zapáleni, nemohli bychom zprostředkovávat Boží charakter ostatním. Škola ohně je postavená na Bibli a je celá o biblickém Bohu ohně, který nás křtí ohněm a vysílá nás kázat dobrou zprávu všemu stvoření.
Tento studijní materiál přináší kvalitní biblické vyučování. Jeho cílem je zapálit každého křesťana k tomu, aby se stal efektivním v získávání ztracených a byl vášnivým rybářem lidí. Škola ohně přináší křesťanům po celém světě vynikající vyučování týkající se osobní i organizované evangelizace. Pomůže vám převést vaše povolání a vášeň pro získávání ztracených v účinnou akci.

Mezinárodně uznávaný evangelista REINHARD BONNKE vede více než 40 let evangelizační tažení v Africe i po celém světě. Od začátku nového tisíciletí díky nim přijalo Krista více než 58 milionů lidí. Je zakladatelem organizace Kristus pro všechny národy, evangelizační služby s celosvětovým dopadem a autorem mnoha knih. Zároveň je iniciátorem prvotřídní fi lmové série Full Flame a zakladatelem Školy ohně Reinharda Bonnkeho, která vyzbrojuje lidi k efektivnímu získávání ztracených a k evangelizaci.

Obsah
• Základní principy
• Spasení jako doktrína a zkušenost
• Biblický podklad pro evangelizaci
• Principy světové evangelizace
• Služba Slova, Metody a modely učednictví a následné péče
• Duch Svatý a evangelizace

CD-ROM
Obsahuje vybrané pasáže ze zásadních knih R. Bonnkeho: "Víra - napojení na Boží moc, Mocné Boží projevy, Čas sa kráti a Evangelizace ohněm."

Vydavatel: Daniel Petřina - Studio Petřina, Praha 2011
ISBN: 978-80-904039-7-0
Počet stran: 176 v knize, 240 stran A4 na CD-ROM

Akční cena do Vánoc: 350,-

Běžná prodejní cena knihy + CD: 520,- Kč

!! DALŠÍ AKCE !!
• SEŽEŇ DALŠÍHO EVANGELISTU 3 + 1 zdarma
Při koupi 3 kompletů dostanete 1 navíc zdarma.
Prodejní cena kompletu (3 + 1 zdarma): 1560,- Kč
• STUDENTI CERTIFIKOVANÉHO KURZU
Při přihlášení ke studiu certifikovaného kurzu Školy ohně budou mít studenti možnost zakoupit 1ks za 390,- Kč, více informací shart@irbti.net nebo na www.bonnke.net/sof/cs
• ÚČASTNÍCI SEMINÁŘE „JDEME“
Výrazná sleva při registraci na CfaN jednodenní motivační evangelizační semináře „JDEME“, který je možné uspořádat přímo ve Vaší církvi, více info na shart@irbti.net nebo na www.bonnke.net/sof/cs/irbti
• HROMADNÉ OBJEDNÁVKY
Knihu + CD lze dodat za zvýhodněných podmínek ve větším počtu přímo do Vaší církve, leták viz níže na této stránce. Pokud u Vás ve sboru bude zájem, prosím zašlete nám kontakt na zodpovědného pracovníka. Naší vizi je tento úchvatný zdroj vyučování rozšířit do všech církví v našich národech a zapálit tak věřící pro osobní i skupinovou evangelizaci. Budeme rádi, pokud nám v této práci na Pánově díle pomůžete.


Objednat je možno na:
info@zivotjevjezisi.cz
nebo na tel.: +420 777 138 510

Certifikovaný kurz "Škola ohně"
Kniha je zároveň studijním materialém čerstvě připraveného certifikovaného kurzu Škola ohně v češtině, který je vedený lektorem z CfaN. Součástí knihy je registrační karta, díky níž se můžete k tomuto certifikovanému kurzu přihlásit. Ke studiu se můžete přihlásit i emailem. Studium je zakončeno závěrečnými testy a certifikátem Reinharda Bonnkeho..
Více informací na:
shart@irbti.net
www.bonnke.net/sof/cs

JDEME
Kromě korespondenčního studia Školy ohně nabízíme církvím a skupinám v České republice i na Slovensku možnost uspořádání jednodenního motivačního semináře nazvaného „JDEME!“
Na tomto semináři přijmete „to nejlepší ze Školy ohně“ prostřednictvím vyučování instruktorů CfaN, videoklipů a modliteb za osobní zmocnění k evangelizaci.
Pastoři a vedoucí: v případě vašeho zájmu o uspořádání semináře „JDEME!“ ve vaší církvi nás kontaktujte na e-mailové adrese: shart@irbti.net více informaci v letáku viz níže. Tento leták je ke stažení na www.bonnke.net/sof/cs/irbti